KARIÉRA
V KFC

Kentucky Fried Chicken - dcérska spoločnosť medzinárodného reťazca reštaurácií Yum! - s viac ako 20 000 spoločnosťami na celom svete je odborníkom na 100% autentické kuracie výrobky. Naša rodina na Slovensku, ktorá patrí do skupiny Queensway Group, sa stále zväčšuje, preto hľadáme ľudí s otvoreným prístupom, ktorí by nás mohli podporiť pri budovaní a rozvoji našej značky aj tu na Slovensku.

Kontakt : kariera@qweurope.com

PRÁCA V KFC

Sme veľká rodina, ale vážime si každého jednotlivca. Každodenná práca v KFC je založená na vzájomnom rešpekte a ponúka zaujímavé perspektívy a dostatok priestoru pre tvoj osobný rozvoj.

Ponúkame:

  • rôznorodú a zodpovednú prácu,

  • komplexné zaškolenie,

  • zodpovedné pracovné miesto v expandujúcej spoločnosti,

  • jedlo pre zamestnancov zdarma,

  • spravodlivé odmeňovanie podľa kolektívnej zmluvy.

Pracovné ponuky

Pridaj sa do KFC tímu Trnava Drive Thru

INICIATÍVNA ŽIADOSŤ O ZAMESTNANIE

Žiadna z našich aktuálnych pracovných ponúk nie je pre teba to pravé orechové? Žiaden problém, ceníme si rozmanitosť našich zamestnancov a povzbudzujeme ich k tomu, aby u nás naplno rozvinuli svoju osobnosť a potenciál. Táto ponuka je preto pre všetkých, bez ohľadu na pohlavie, vek, zdravotné znevýhodnenie, etnický pôvod, náboženstvo či sexuálnu identitu. Pošli nám žiadosť o zamestnanie so životopisom a a preferovaným mestom e-mailom na adresu: kariera@qweurope.com.

© 2024 KFC